kurs online dla kobiet

6 tygodni do silnej marki

Twórz biznes po swojemu – z pasją, autentycznie i skutecznie. Znajdź własny pomysł na markę, która chwyta za serca i zyskaj lekkość w działaniu.

Start: 19.10.2020

Ten kurs zrobi Ci porządek w głowie

6 tygodni do silnej marki
to program, w którym koncentrujemy się na zbudowaniu silnego fundamentu dla Twoich działań - online i offline.

Wyznaczamy kierunek działań, określając swoją misję, wizję i wartości.

Odkrywamy swoje silne strony i nadajemy marce wyrazistą, spójną osobowość, która zachwyca.

Dobieramy najlepsze sposoby komunikacji z odbiorcami i tworzymy listę pomysłów na treści.

Znajdujemy idealny styl wizualny dla marki, w pełni oddający jej unikalny charakter.

Robimy konstruktywną analizę konkurencji, w oparciu o którą możemy jeszcze lepiej się wyróżnić.

Tworzymy konkretny, indywidualny plan działania na kolejnych 12 tygodni.

Co dokładnie zyskasz?

Jak wygląda kurs
6 tygodni do silnej marki?

Kurs ma formę programu mentoringowego – przejdziesz przez niego w kameralnej grupie uczestniczek, przerabiając materiały na żywo z moim bieżącym wsparciem.

Przez 6 tygodni będziemy spotykać się w zamkniętej grupie na Facebooku. W każdy poniedziałek dostaniesz zestaw ćwiczeń w formacie PDF oraz merytoryczne szkolenie live dotyczące danego modułu kursu. W ciągu tygodnia możesz zadawać pytania, konsultować wątpliwości i szukać inspiracji wśród innych kursantek, a kolejne moduły zamykamy piątkową sesją pytań i odpowiedzi na żywo. To łącznie 12 spotkań online – około 18 godzin nagrań!

Po zakończonym kursie zachowujesz dostęp do wszystkich materiałów. Wracasz do nich tak często, jak tego potrzebujesz.

Dlaczego taka forma kursu?

Większość kursów online szybko rzucamy w kąt – brakuje nam motywacji, by regularnie przerabiać kolejne lekcje. Program mentoringowy na żywo daje Ci kopa (potwierdzone info!), by co tydzień wziąć udział w szkoleniu i wykonać ćwiczenia. To najlepszy sposób, by realnie popchnąć swoją markę do przodu.

Dzięki zamkniętej grupie oraz transmisjom live mogę też na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania czy lepiej tłumaczyć te kwestie, które wydają Ci się niejasne. W zwykłym kursie online nie znajdziesz takiego wsparcia.

Sama grupa jest naprawdę bezcenna – wśród uczestniczek są kobiety takie jak Ty, które zawsze chętnie Ci pomogą i zainspirują Cię do działania.

Co konkretnie dostajesz?

Co o kursie mówią jego uczestniczki?

Kim jestem?

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i pomagam kobietom budować marki, z których będą dumne.

Już od ponad 5 lat pracuję z przedsiębiorcami nad rozwojem ich biznesów. Wielu z nich trafiło do mnie… z migreną. Po kilku latach prowadzenia działalności odkrywali, że nieustannie walą głową w mur. Obroty spadały, w mediach społecznościowych hulał wiatr i choć oferowali świetne produkty i usługi, to świat miał je w nosie.

Dlaczego tak się działo? Bo rzucając się w wir pracy, często zapominamy o stworzeniu dla swojej marki solidnych fundamentów. Odbieramy sobie wtedy szansę na zachwycenie klientów tym, kim jesteśmy i co możemy im dać. Zamiast myśleć i działać, wolimy po prostu działać – zazwyczaj z panicznym zapałem ryby (tzw. pangi biznesu) wyrzuconej na brzeg. Chwila zastanowienia przychodzi dopiero w kryzysie… Wtedy do akcji wkraczam ja, prowadząc przedsiębiorców za rękę przez proces budowania silnej marki. Wspólnie kładziemy cegiełkę po cegiełce, by zapewnić im stabilny i przemyślany rozwój.

Na co dzień prowadzę konsultacje, projektuję i wdrażam strategie, ale także uczę. Poprzez cykliczne szkolenia na żywo na Instagramie, webinary oraz wpisy na blogu pokazuję, że wcale nie trzeba mieć doktoratu z marketingu, by samodzielnie budować markę z klasą. Czasem jednak przydaje się w tym mała pomoc – i dlatego stworzyłam program mentoringowy “6 tygodni do silnej marki”. 

Dołącz do kursu
6 tygodni do silnej marki

Niższa cena jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

6 tygodni do silnej marki
STANDARD

559
397 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - na zawsze!
 • 6 merytorycznych szkoleń video na żywo
 • 6 sesji pytań i odpowiedzi na żywo
 • 6 zestawów ćwiczeń PDF
 • Grupowe spotkanie mastermind online

6 tygodni do silnej marki
PREMIUM

1259
997 zł
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - na zawsze!
 • 6 merytorycznych szkoleń video na żywo
 • 6 sesji pytań i odpowiedzi na żywo
 • 6 zestawów ćwiczeń PDF
 • Grupowe spotkanie mastermind online
 • 2 godzinne konsultacje online
 • Wsparcie mailowe przez cały czas trwania kursu
 • Dostęp do biblioteki szkoleń

Najczęściej zadawane pytania

Nie! Kurs jest stworzony dla wszystkich kobiet, które chcą budować silną, autentyczną markę – niezależnie od tego, czy już masz swój biznes i nie jesteś z niego w pełni zadowolona, czy dopiero chcesz zacząć. W programie poprowadzę Cię przez proces stawiania solidnych fundamentów pod Twoją dalszą działalność. Dzięki temu zyskasz nie tylko jasność, ale też konkretny plan podboju świata. Na każdym etapie!

Nie – dostęp do każdego szkolenia jest bezterminowy, możesz przerabiać więc moduły w dogodnym dla Ciebie czasie. Moje kursantki potwierdzają jednak, że obecność na żywo bardzo pomaga im zachować motywację, a do tego daje możliwość konsultowania się na bieżąco, dlatego jeśli chcesz wycisnąć z kursu 100%, to polecam Ci pojawiać się na livach jak najczęściej 🙂

Tak i nie. W podstawowym pakiecie kursu możesz liczyć na moje zaangażowanie w grupie na Facebooku – odpowiadam tam na wszystkie pytania (w formie komentarza lub na sesji Q&A), jednak moje pełne, indywidualne wsparcie zyskasz w pakiecie premium.

Możesz wówczas skorzystać z dwóch konsultacji online, a moja skrzynka mailowa stoi przed Tobą otworem przez cały czas trwania kursu.

Nie musisz – jeśli nie korzystasz z Facebooka i nie zamierzasz tego zmieniać, zgłoś to przy składaniu zamówienia. Wówczas będę udostępniać Ci mailowo linki do szkoleń, jednak dopiero po ich zakończeniu (czyli nie weźmiesz w nich udziału na żywo). Stracisz też dostęp do grupy kursowej, która według uczestniczek pierwszej edycji programu jest wartością samą w sobie!

Jasne. Wystarczy, że podasz swój NIP w trakcie składania zamówienia.

Program trwa 6 tygodni, od 12 października 20 listopada 2020. 

Na merytoryczne livy zarezerwuj ok. 1,5 godziny w każdy poniedziałek, choć nagranie będziesz mogła obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie. Z kolei piątkowe spotkania Q&A będą trwać ok. 30-40 minut.

Na pracę własną proponuję Ci poświęcić przynajmniej pół godziny dziennie. To wystarczy, żeby w ciągu tygodnia przepracować zadane ćwiczenia, choć im więcej czasu w nie włożysz, tym szybciej dostrzeżesz pozytywne rezultaty.

Na zawsze! Po 6 tygodniach wspólnej pracy zachowujesz dostęp do wszystkich materiałów kursowych, a więc do całej grupy, zapisanych w niej szkoleń i sesji Q&A oraz prezentacji i ćwiczeń w PDF. Możesz z nich korzystać tak długo jak potrzebujesz i wracać do nich w przyszłości.

Podczas składania wybierz płatność kartą w systemie Stripe – możesz wówczas dokonać płatności nawet wtedy, kiedy Twój bank znajduje się poza Polską.

Skorzystaj z niższej ceny

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy