Konsultacje biznesowe

Nie wiesz, jak pozyskać nowych klientów i obserwatorów? Masz problem z dobraniem tematów publikacji na blogu? Twoje media społecznościowe leżą i kwiczą, a może chciałabyś wypromować  swój produkt lub usługę, ale nie wiesz jak?

Przybywam z odsieczą! Umów się na konsultacje biznesowe dla kobiet.

konsultacje biznesowe dla kogo kobieca strona biznesu
Czy konsultacje biznesowe są Ci potrzebne?

Jeśli czujesz, że Twoja marka potrzebuje kopniaka, by wreszcie zabłysnąć, to spotkajmy się na indywidualnej konsultacji online. Zapraszam na nią kobiety, którym się… nie chce. Nie chce im się robić doktoratu z marketingu i promocji ani przekopywać internetu tylko po to, by znaleźć zbyt ogólne odpowiedzi na bardzo konkretne pytania. Nie chce im się już walczyć na śmierć i życie o efekty w swoim biznesie.

Na konsultacji omówimy problem, z jakim zmagasz się w swojej marce. Znajdziemy inspiracje, pomysły i najlepsze praktyki. Dostaniesz listę sprawdzonych rozwiązań, dobranych specjalnie dla Ciebie. Krótko mówiąc: powiem Ci, co masz robić! Żebyś już nie musiała tracić czasu, energii, a być może także pieniędzy.

Z jakimi problemami przychodzą do mnie klientki?

To tylko przykładowe tematy, w których mogę Ci pomóc. Najlepiej umówmy się na bezpłatną, 20-minutową konsultację, w trakcie której ustalimy w jakim zakresie (i czy w ogóle! Nie będę wciskać Ci kitu) jestem w stanie udzielić Ci wsparcia.

Jak wygląda konsultacja online?

Po wstępnej bezpłatnej konsultacji otrzymujesz ode mnie spersonalizowaną ankietę, na podstawie której przygotowuję się do naszej rozmowy. Analizuję, szukam pomysłów i rozwiązań.

Konsultacja trwa od 60 do 90 minut (chyba, że się rozgadam, bo lojalnie uprzedzam – to się może zdarzyć). Spotykamy się na Zoomie – to bezpłatna aplikacja, która pozwoli mi nagrać naszą rozmowę i wysłać do Ciebie jej pełny zapis video. Dzięki temu w razie potrzeby będziesz mogła wracać do niej w dowolnym momencie. W trakcie konsultacji przedstawiam Ci moje pomysły i sugestie, wysłuchuję Twoich wątpliwości i wspólnie układamy plan rozłożenia Twojego problemu na łopatki.

Po konsultacji, w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych, otrzymujesz ode mnie plik PDF z zaleceniami oraz nagranie z rozmowy.

Pojedyncza konsultacja pomoże Ci z nową energią i wizją podbijać Twoją branżę. Może też być wstępem do stworzenia profesjonalnej strategii marki w ramach cyklu mentoringowego. W jego trakcie spotykamy się co tydzień przez 6 tygodni – ja wyznaczam Ci zadania do realizacji i wspólnie omawiamy postępy, najlepsze taktyki i pomysły, a Ty działasz i obserwujesz, jak Twój biznes się rozwija.

karolina kołodziejczyk kobieca strona biznesu

Ile kosztują konsultacje biznesowe?

Według moich klientek, 1 spotkanie ze mną pozwala im zaoszczędzić nawet kilkanaście godzin główkowania?

Za co konkretnie
płacisz?
Umów się na konsultcję

W każdym miesiącu mam zaledwie 4 miejsca na indywidualne konsultacje i prowadzę tylko 1 cykl mentoringowy. Dlatego im szybciej podejmiesz decyzję o współpracy, tym mniejsza szansa, że trafisz na listę oczekujących.

Konsultacja wstępna

0
 • 15-20 minut rozmowy online
 • Identyfikujemy problem
 • Podejmujemy decyzję, czy chcemy ze sobą współpracować
Na start

Indywidualna konsultacja

350
 • 60-90 minut rozmowy, poprzedzonej moim przygotowaniem na podstawie ankiety
 • Zapis video rozmowy dostajesz na zawsze
 • Ustalamy plan działania, który dostajesz w formie PDF

Cykl mentoringowy

1800
 • 6 godzinnych spotkań online
 • Po każdej sesji mentoringowej otrzymujesz konkretne zadania do wykonania
 • Na bieżąco analizujemy wyzwania i sukcesy
 • Masz możliwość zbudowania indywidualnej i w 100% Twojej strategii marki
 • Sama wybierasz, czy pracujemy nad strategią Twojej marki czy nad rozwiązywaniem aktualnych problemów
 • Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym
 • Zapis video wszystkich spotkań otrzymujesz na zawsze
Opinie o moich konsultacjach biznesowych

Karolina to najbardziej praktyczna i rzeczowa specjalistka jaką znam. Potrafi spojrzeć na każdą firmę z zupełnie nowej perspektywy i stworzyć strategię marketingową, która trafia prosto w serca klientów. Ma ogromną wiedzę na temat marketingu, dlatego działa kompleksowo - nie tylko jeśli chodzi o sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie wizerunku. Od planowania kampanii, przez edycję tekstów na stronie, po działalność offline - praca z nią to niesamowicie kreatywne i wyzwalające przeżycie! W tym gąszczu różnego typu pomysłów pomaga znaleźć to, co trafia w sedno. Polecam z całego serca!

Kasia Antonik-Heller

Każdy nieustannie powtarzał "załóż bloga", żeby pozycjonować stronę i na tym się kończyły dobre rady. Karolina pokazała mi, co tak naprawdę wpływa na pozycjonowanie strony i jak wykorzystać do tego artykuły na blogu. Po jednej konsultacji blog w końcu spełnia swoją funkcję. Bardzo cenię takie osoby, które jasno i precyzyjnie przekażą swoją wiedzę, podsuną inspirację i dadzą kopa do działania. Polecam!

Kamila Syst-Zielińska

Unikalna, jedyna taka! Łącząca profesjonalizm z plastyczną kobiecą energią, rozumiejąca dokładnie to, czego ja sama nie mogłam odgadnąć w swojej wizji strony internetowej. Karolinę poleciłam w między czasie chyba trzem osobom, które o współpracy z nią mówią jedno: rewelacja. A ja, dzieląc się Karoliną i jej niebywałością w zakresie projektowania stron i pomocy w social mediach, mam poczucie spełnienia i szerzenia dobra. Tak więc polecam z całego serca. To jedyna, naprawdę naprawdę JEDYNA taka kobieca moc internetu.

Marika Krajniewska