KURS ONLINE "STWÓRZ STRATEGIĘ KOBIECEJ MARKI"

Chcesz zbudować
autentyczną markę?

Taką, którą pokochają Twoi klienci i która Tobie da poczucie dumy? Którą będziesz rozwijać z lekkością, zawsze mając pomysł na kolejny krok, kolejny post, kolejny produkt?

Kurs “Stwórz strategię kobiecej marki” poprowadzi Cię krok po kroku przez budowanie fundamentu marki i planu działania, byś mogła skutecznie i z sercem promować oraz rozwijać swoją markę.

Bo autentyczna marka to taka, którą tworzysz w zgodzie ze sobą. Nie wymyślasz jej – zamiast tego odkrywasz jej wartości, jej misję czy przekaz i komunikujesz je prosto z serca. Robisz to w zgodzie ze sobą: bez parcia na oryginalność ani panicznego szukania nowych pomysłów, bo te przychodzą do Ciebie z lekkością. Masz pewność, że wnosisz do świata coś niesamowitego. A Twoi odbiorcy to czują – rezonują z esencją Twojej marki i wiedzą, że została stworzona właśnie dla nich.

Jak stworzyć taką markę?

Zaczynając od środka: od tego, co jest dla Ciebie ważne oraz dlaczego i jak chcesz pomagać innym. Opierając swoją markę na jasnych wartościach, nadając jej autentyczny charakter i świadomie planując kolejne kroki w pełnym poszanowaniu dla potrzeb Twoich klientów czy czytelników.

Jak często zastanawiasz się, dlaczego robisz to co robisz? Jak często przypominasz sobie o wizji, która wyznacza Ci kierunek? I czy pisząc kolejne posty do mediów społecznościowych, tworząc produkty czy przekazując swoją wiedzę przekazujesz istotne dla Ciebie wartości, czy po prostu odhaczasz kolejne punkty na liście to-do?

Czy też tak masz?

Kurs "Stwórz strategię kobiecej marki” pomoże Ci
stworzyć plan rozwoju marki

Autentyczny, zgodny z Twoimi wartościami i skuteczny

Znajdziesz w nim zestaw ćwiczeń i 12 lekcji w formacie audio, które przeprowadzą Cię przez kolejne etapy budowania strategii marki. Dzięki nim odkryjesz, co czyni Twoją markę wyjątkową i będziesz potrafiła pokazać to światu.

Odkryjesz swoją głęboką motywację do tworzenia marki, która sięga dalej niż cele finansowe

Określisz sposób, w jaki Twoja marka zmieni na lepsze życie Twoich odbiorców

Wyznaczysz kierunek, w jakim będziesz się rozwijać i sposób, w jaki sukces marki wpłynie na Twoje życie

Nazwiesz unikalne, wyróżniające Cię cechy i zasady, dzięki którym wyróżnisz się spośród konkurencji i połączysz z odbiorcami na głębszym poziomie

Ustalisz konkretne, rozłożone w czasie kamienie milowe na drodze do rozwoju marki

Zrozumiesz, kogo chcesz przyciągnąć do swojego biznesu tak, byś Ty i Twoi odbiorcy nadawali na wspólnych falach

Wydobędziesz esencję marki, jej niepowtarzalny charakter, dzięki któremu będzie jedyna w swoim rodzaju i spójna na wszystkich poziomach komunikacji

Określisz kanały i formy komunikacji, które są dla Ciebie najbardziej naturalne

Znajdziesz lub udoskonalisz swój wizualny styl, wywołujący szczere emocje w Twoich odbiorcach

Stworzysz pomysł na swój pierwszy lub kolejny produkt czy usługę, które będą Twoim znakiem rozpoznawczym

Zaplanujesz nową stronę Twojej marki albo świadomie wprowadzisz zmiany do już istniejącej, by jak najlepiej realizowała Twoje cele

Krok po kroku stworzysz plan promocji z określeniem kanałów i sposobów dotarcia do Twoich idealnych klientów

Co otrzymasz w kursie?

Audio i PDF

Kurs składa się z 12 lekcji w formacie MP3 oraz z 80-stronicowego workbooka z ćwiczeniami

Minimum teorii

Jest jej tylko tyle, by ułatwić Ci stworzenie spójnej, autentycznej strategii marki, a nie przytłoczyć

Wsparcie mailowe

Po zakupie kursu możesz napisać do mnie z pytaniami czy wyzwaniami dotyczącymi Twojej strategii

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Zobacz opinie innych kobiet

Kompendium wiedzy, które pomaga zrozumieć własną markę

Kurs Stwórz Strategię Kobiecej Marki to złoto! Nigdzie wcześniej nie spotkałam takiego kompendium wiedzy, które pomaga zrozumieć własną markę, uspójnić przekaz, zrozumieć do kogo najbardziej chcemy go kierować, a w efekcie trafiać prosto w serca idealnych odbiorców. Karolina włożyła w nie całe serce i wiedzę popartą doświadczeniem, która przyda się na każdym etapie budowania swojej firmy czy marki osobistej.

Workbook był początkiem nowego etapu w moim biznesie

Swoją markę prowadzę już od kilku lat i na przestrzeni jej rozwoju przechodziłam już przez wiele ćwiczeń i pytań, które pomagały mi w budowaniu strategii i podejmowaniu kolejnych decyzji. Jednak kiedy sięgnęłam po workbook Karoliny wiedziałam, że to będzie znacznie głębszą praca niż ta, którą wykonałam do tej pory, a co najważniejsze – zebrana w jednym miejscu. Dzięki jasno wyjaśnionym poszczególnym tematom, rozbudowanym ćwiczeniom i pytaniom w workbooku zdefiniowałam misję marki w skali globalnej. Określiłam też jasny kierunek tego, gdzie ja i mój zespół chcemy dalej iść i co tworzyć oraz na jeszcze głębszym poziomie zrozumiałam i szczegółowo opisałam zarówno problemy, jakie pragniemy rozwiązać u naszych klientów, jak również produkty, usługi i wydarzenia, które będą im pomagały w tworzeniu życia, o jakim zawsze marzyli. Workbook był dla mnie początkiem nowego etapu w moim biznesie i ogromną motywacją do dalszego działania i realizowania swojej misji z jasną strategią, określonymi wartościami i sposobem komunikacji. Jest to zdecydowanie narzędzie, które polecam każdej osobie, która myśli o założeniu swojego biznesu i pragnie go tworzyć z poziomu serca i w zgodzie ze sobą.

Zamów kurs

Stwórz strategię kobiecej marki

249
139
  • Kurs audio - 2 godziny nagrań w formacie MP3
  • Workbook "Stwórz strategię kobiecej marki" w formacie PDF o wartości 49 zł
  • Konsultacja mailowa o wartości 120 zł

O mnie

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i zajmuję się budowaniem oraz rozwijaniem kobiecych marek. Jestem strateżką, specjalistką od marketingu online i projektantką stron internetowych.

Od ponad 6 lat pomagam małym markom odkryć i wykorzystać ich potencjał. Szkolę, planuję, wdrażam. Pracuję przede wszystkim z markami, które powstały z pasji – tworzę dla nich strategie zwiększenia widoczności w sieci czy kampanie sprzedażowe, dzięki którym mogą jeszcze lepiej realizować swoją misję i zwiększać przy tym dochody.

Ostatnia kampania, którą przeprowadziłam dla klientki – w maju 2021 – przyniosła ponad 50 tysięcy dochodu w 10 dni.