O mnie

Cześć! Miło mi powitać Cię po Kobiecej Stronie Biznesu.

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i zajmuję się budowaniem oraz rozwijaniem kobiecych marek. Jestem strategiem, specjalistką od marketingu online i projektantką stron internetowych.

Ponad 5 lat temu związałam się z marketingiem i brandingiem, a dziś pomagam kobietom w tworzeniu dochodowych, zachwycających biznesów. Współpracuję przede wszystkim z małymi markami, które zrodziły się z pasji – wspieram ich komunikację i strategiczny rozwój.

Wiem, jak ważne jest dla nas poczucie sprawczości i dumy z tego, co robimy. Poprzez Kobiecą Stronę Biznesu chcę wzmacniać te pozytywne wartości. W jaki sposób?

Dostarczając Ci wiedzę oraz narzędzia z zakresu działania w mediach społecznościowych, tworzenia stron internetowych, pisania angażujących treści czy opracowywania strategii komunikacji marki. Jeśli już teraz brzmi to dla Ciebie zawile – spokojnie. Moją super mocą jest prosty język, za pomocą którego pomogę Ci rozplątać supełki internetowego marketingu.

Na co dzień pracuję z klientkami przy budowaniu marek, z których będą dumne. Projektuję i wdrażam dla nich plany podboju świata (znane też jako strategie rozwoju oraz komunikacji) i strony internetowe. Prowadzę konsultacje, szkolenia i indywidualne warsztaty. I chyba od zawsze wiedziałam, że właśnie tym zajmę się w życiu… Ale to opowieść na inną okazję.

Czytaj artykuły

Zobacz szkolenia

Umów konsultację

3 fakty o mnie

Mam małą obsesję na punkcie planowania i organizacji. Uwielbiam generować nowe pomysły, tworzyć wizje, opracowywać strategie… Potrafię nieźle odpłynąć. Kiedyś myślałam, że to swojego rodzaju ułomność. Odkąd jednak zrobiłam test Gallupa, nazywam ją raczej talentem.

Nie jem mięsa, praktykuję jogę, a w domu mam małą dżunglę. Mocno wierzę w przepływ energii i czuję silny związek z naturą. Najlepiej odpoczywam w lesie, podczas długich spacerów czy po prostu leżąc z książką na trawie.

Nie jestem labradorem interakcji społecznych i wolę się do tego przyznać już teraz. Choć ze swoimi klientkami buduję pogłębione relacje (które zresztą uwielbiam), to na słowa small talk, networking czy impreza integracyjna reaguję atakiem paniki. Ten typ tak ma.

Opinie o Kobiecej Stronie Biznesu

kobieca strona biznesu opinie - agnieszka gawronska pomagierka.pl

Karolina ma niesamowitą wiedzę o budowaniu marki. Jej otwartość i napakowane merytoryczną treścią lajwy na Instagramie zachęciły mnie do napisania do niej maila, a zwykle tego nie robię! Spodziewałam się tylko grzecznościowej odpowiedzi, a tymczasem... Dość powiedzieć, że pracuję z Karoliną od listopada i bardzo cenię jej doświadczenie, wiedzę i indywidualne podejście do klientek. Nie wiem, czy sama wpadłabym na te fajne pomysły, które ona zaproponowała!

Agnieszka Gawrońska
kobieca strona biznesu opinie - renata chabasinska

Moja współpraca z Karoliną zaczęła się od stworzenia strony internetowej, ale od tamtej pory pomogła mi przy wielu innych projektach: rozbudowaniu listy mailingowej, wydaniu moich pierwszych produktów elektronicznych w postaci ebooków, tworzeniu różnych grafik do mediów społecznościowych. Działa szybko, skutecznie i robi dużo więcej, niż do niej należy. Nie tylko realizuje zadania bardzo sprawnie, ale też sporo podpowiada i inspiruje do rozwoju marki. Kontakt z Karoliną jest świetny. Już nie raz polecałam ją znajomym i Tobie również polecam!

Renata Chabasińska
kobieca strona biznesu opinie - pasieka smakulskich

Razem z mężem postanowiliśmy założyć Pasiekę Smakulskich. Postanowiliśmy też, że sami napiszemy treść na nasza stronę (w końcu znamy się na tej tematyce bardzo dobrze). Niestety trwało to bardzo długo, a efekt był średnio zadowalający. Wtedy znajoma poleciła nam Karolinę, która w bardzo krótkim czasie napisała nam treść, której podejrzewam nie napisalibyśmy latami 🙂 Teraz wszystkie działania w sieci (i nie tylko) konsultujemy z Karoliną albo po prostu prosimy, żeby zrobiła to za nas 🙂 Polecam za umiejętność wsłuchania się, wyczucie potrzeb i branży 🙂

Agnieszka Smakulska
kobieca strona biznesu opinie - planner and co

Karolina to niesamowita osoba. Jest zaangażowana, kreatywna, ma ogromną wiedzę i pasję. Wiem, że mogę liczyć na jej pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. Zawsze odpowie na moje pytania i doradzi najlepsze rozwiązanie. Nie mogę się doczekać kolejnych projektów, które razem zrealizujemy!

Kasia Walacik
kobieca strona biznesu opinie - joanna lowicka

Genialne pomysły, otwarta głowa i ukierunkowanie na sukces! Taka współpraca to czysta przyjemność, a efekty przerosły oczekiwania. Dzięki serdeczne i gorąco polecam!

Joanna Łowicka
kobieca strona biznesu opinie - marta skoczen apetyt na zycie

Karolinę poleciła mi koleżanka, która sama korzystała z jej usług. I to był strzał w dziesiątkę. Wydawałam swój pierwszy e-book i byłam zielona w temacie. Karolina miała zająć się redakcją i grafiką. I zrobiła to lepiej niż oczekiwałam. Sama przywiązuję dużą uwagę do pisowni, stylistyki, interpunkcji itp., a dzięki Karolinie jeszcze więcej dowiedziałam się w tej kwestii; wyłapała wszystkie drobne błędy w tekście, a także poprawiła to, co było trzeba. Grafiki też super dobrała. Była otwarta na wszelkie moje propozycje, cierpliwie słuchała. Przygotowała swoje propozycje okładek, a także takie, o jakie ja prosiłam. I co bardzo ważne, uważnie mnie słuchała, odpowiadała na miliony pytań, wszystko prosto tłumaczyła. Dodatkowo sama z siebie podpowiedziała mi wiele ciekawostek w kwestii wydania e-booka, jego promocji i reklamy, co dla mnie było bardzo trudne, a dzięki pomocy Karoliny stało się dużo łatwiejsze. Z całego serca polecam i ja na pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy.

Marta Skoczeń

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Jeśli chcesz się przywitać i powiedzieć cześć, to pisz śmiało na adres karolina@kobiecastronabiznesu.pl lub wypełnij formularz poniżej. A jeżeli interesuje Cię współpraca, to wpisz w temacie słowa „Do boju” – od razu będę wiedziała, że pora przygotować się na (kolejny) podbój świata.

Zapraszam Cię również do zapisania się do newslettera Kobiecej Strony Biznesu. Dostaniesz fajny prezent – karty pracy, które pomogą Ci określić swoją grupę docelową i dotrzeć do niej z Twoim biznesem. Co dwa tygodnie wyślę też do Ciebie list miłosny. Co Ty na to?

Skontaktuj się ze mną

Zapisz się na newsletter