Strony internetowe

Idealna strona internetowa dla kobiecej marki jest funkcjonalna, piękna i… Twoja! Autentyczna i skuteczna.

Tworzę projekty, które pasują do Ciebie jak pantofelek do stopy Kopciuszka.

Tworzę strony internetowe, które wspierają biznes

Moje podejście do projektowania stron internetowych jest bardzo proste. Zawsze szukam takich rozwiązań, które z jednej strony oddadzą ducha Twojej marki, a z drugiej – będą użyteczne i atrakcyjne dla odbiorcy. Bo to przecież dla niego tworzymy, prawda?

6 lat doświadczenia podpowiada mi, że właśnie w ten sposób powstają najlepsze strony. Takie, które wspierają rozwój marki i biznesu.

kobiece strony internetowe - kobieca strona biznesu - jest rudo

Jak tworzę strony internetowe?

Na WordPressie

To moim zdaniem najlepszy system dla małych biznesów – jest elastyczny, prosty w obsłudze i daje fantastyczne możliwości. Nieważne, czy potrzebujesz jedynie bloga, pełnej strony firmowej, sklepu czy landing page, bo wszystko to możemy osiągnąć w ramach jednego rozwiązania.

Bez gotowych motywów

Strony projektuję bez wykorzystania gotowców, z wtyczką Elementor Pro – to wizualny edytor, który pozwala zacząć od czystej kartki i stworzyć coś zupełnie unikatowego. Co więcej, jego obsługa jest tak łatwa, że ze wszystkimi zmianami w przyszłości na pewno poradzisz sobie sama!

Z pomysłem

Nie musisz być specem od marketingu w internecie ani nawet mieć ostrej jak brzytwa wizji swojej strony. Zawsze służę wiedzą i doświadczeniem – podpowiadam optymalne rozwiązania, rozwiązuję nieprzewidziane problemy i doradzam w kwestiach strategii.

Jak wygląda mój proces tworzenia strony internetowej?

Zaczynamy od krótkiego briefu, czyli określenia Twoich potrzeb i oczekiwań. Do tematu podchodzimy strategicznie, jak zwykle – robimy więc analizę stron konkurencji, badamy grupę docelową i wspólnie tworzymy koncepcję strony. Przy okazji mamy całkiem niezłą zabawę, zbierając do kupy tablicę inspiracji czy doprecyzowując kolory i fonty.

Na tym etapie dostajesz ode mnie wskazówki, jak najlepiej przygotować treści na stronę (mogę również pomóc Ci w ich napisaniu w ramach oddzielnej usługi). Jeśli potrzebujesz, wyręczam Cię w zakupie hostingu i domeny.

Do pracy nad stroną przystępuję po otrzymaniu wszystkich tekstów, które mają być na niej umieszczone. Dzięki temu mogę w pełni wyeksponować i wzmocnić ich przekaz – bez kompromisów.

Zaczynam zawsze od zaprojektowania wyglądu strony głównej i dopiero po jego zaakceptowaniu tworzę pozostałe zakładki. W ten sposób nie tracę Twojego (ani swojego) czasu na nietrafione pomysły, a Ty masz kontrolę nad całym procesem.

Gdy wszystko gotowe – projekt wdrożony, funkcjonalności dodane, a strona zabezpieczona i zoptymalizowana (czyli szybka i gotowa do pozycjonowania) – odsłaniamy kurtynę i dzielimy się Twoją nową witryną ze światem.

Dostajesz ode mnie spersonalizowane video z instrukcją obsługi Twojej strony – tak, żebyś mogła samodzielnie nią zarządzać.

Zanim podejmiesz decyzję, umów się na bezpłatną konsultację – ocenisz, czy jestem właściwą osobą do stworzenia Twojego miejsca w sieci.

Strony internetowe - oferta
Strona firmowa

Profesjonalna wizytówka Twojej marki, zawierająca wszystko, czego potrzebujesz - od oferty po firmowy blog.

Od 1600 zł

blog

Jeśli zależy Ci na pięknej, funkcjonalnej i prostej platformie do regularnego publikowania autorskich treści.

Od 700 zł

landing page

To może być strona sprzedażowa, promująca wydarzenie lub zbierająca zapisy na newsletter - tu liczy się maksymalna skuteczność.

Od 500 zł

sklep internetowy

Twój własny sklep, niezależny od zewnętrznych platform, nad którym masz pełną kontrolę i którego obsługa jest prosta jak budowa cepa.

Od 2000 zł

Umów bezpłatną konsultację

Zobacz przykłady z mojego portfolio