workbook

Stwórz strategię kobiecej marki

Nie wiesz, o czym pisać w mediach społecznościowych? Nie potrafisz dotrzeć do nowych odbiorców? Brakuje Ci pomysłów na rozwój i promocję Twojej marki?

Workbook “Stwórz strategię kobiecej marki” poprowadzi Cię krok po kroku przez budowanie fundamentu marki i planu działania, by skutecznie promować Twoją markę.

Czy kiedykolwiek czułaś się bezsilna
w świecie biznesu online?

stwórz strategię kobiecej marki workbook

Workbook "Stwórz strategię kobiecej marki"

pomoże Ci stworzyć plan rozwoju marki

autentyczny, zgodny z Twoimi wartościami i skuteczny

Znajdziesz w nim zestaw ćwiczeń, które przeprowadzą Cię przez kolejne etapy budowania strategii marki. Dzięki nim odkryjesz, co czyni Twoją markę wyjątkową i będziesz potrafiła pokazać to światu. 

Twoje “dlaczego” – motywacja do tworzenia marki

Misja Twojej marki, czyli jak pomagasz innym

Wizja Twojej marki, czyli co chcesz osiągnąć

Wartości marki, czyli czym się kierujesz w biznesie

Twoje cele, czyli kamienie milowe w rozwoju marki

Twój idealny klient, czyli wierny fan marki

Osobowość marki, czyli jej unikalny charakter

Przekaz marki, czyli treści w Internecie

Wizerunek marki, czyli szata graficzna biznesu

Twoja podstawowa oferta, czyli sztandarowy produkt/usługa

Twoja strona internetowa, czyli przestrzeń marki online

Twój marketing, czyli kanały i sposoby promocji

Co znajdziesz w workbooku?

Workbook otrzymasz w wygodnym formacje PDF, a w pakiecie premium dostaniesz także uzupełniający kurs audio do pobrania na swój komputer czy telefon!

Czy workbook jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:
workbook stwórz strategię kobiecej marki podgląd kobieca strona biznesu

Zobacz opinie innych kobiet

Kompendium wiedzy, które pomaga zrozumieć własną markę

Kurs Stwórz Strategię Kobiecej Marki to złoto! Nigdzie wcześniej nie spotkałam takiego kompendium wiedzy, które pomaga zrozumieć własną markę, uspójnić przekaz, zrozumieć do kogo najbardziej chcemy go kierować, a w efekcie trafiać prosto w serca idealnych odbiorców. Karolina włożyła w nie całe serce i wiedzę popartą doświadczeniem, która przyda się na każdym etapie budowania swojej firmy czy marki osobistej.

Workbook był początkiem nowego etapu w moim biznesie

Swoją markę prowadzę już od kilku lat i na przestrzeni jej rozwoju przechodziłam już przez wiele ćwiczeń i pytań, które pomagały mi w budowaniu strategii i podejmowaniu kolejnych decyzji. Jednak kiedy sięgnęłam po workbook Karoliny wiedziałam, że to będzie znacznie głębszą praca niż ta, którą wykonałam do tej pory, a co najważniejsze – zebrana w jednym miejscu. Dzięki jasno wyjaśnionym poszczególnym tematom, rozbudowanym ćwiczeniom i pytaniom w workbooku zdefiniowałam misję marki w skali globalnej. Określiłam też jasny kierunek tego, gdzie ja i mój zespół chcemy dalej iść i co tworzyć oraz na jeszcze głębszym poziomie zrozumiałam i szczegółowo opisałam zarówno problemy, jakie pragniemy rozwiązać u naszych klientów, jak również produkty, usługi i wydarzenia, które będą im pomagały w tworzeniu życia, o jakim zawsze marzyli. Workbook był dla mnie początkiem nowego etapu w moim biznesie i ogromną motywacją do dalszego działania i realizowania swojej misji z jasną strategią, określonymi wartościami i sposobem komunikacji. Jest to zdecydowanie narzędzie, które polecam każdej osobie, która myśli o założeniu swojego biznesu i pragnie go tworzyć z poziomu serca i w zgodzie ze sobą.

Zamów workbook

Workbook

59
  • Workbook "Stwórz strategię kobiecej marki" w formacie PDF

Kurs + workbook

139
  • Workbook "Stwórz strategię kobiecej marki" w formacie PDF
  • Kurs audio - 2 godziny uzupełniających nagrań w formacie MP3