Współpraca

Pomagam przedsiębiorczym kobietom wyznaczyć nowy kierunek rozwoju, opracować plan działania i konsekwentnie budować swoją markę. Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić.

Wierzę w to, że mała marka może być skuteczna, a co więcej – że wcale nie trzeba sprzedawać duszy diabłu, żeby osiągnąć sukces. Wierzę w autentyczne działanie oparte na osobistych wartościach i w biznesowe decyzje podejmowane w zgodzie ze sobą. I właśnie w tym pomagam moim klientkom – pokazuję im, jak mogą po swojemu budować marki, sprzedawać, zarabiać. Tak, jak potrafią to zrobić tylko one!

Nie wierzę za to w magiczne sposoby na szybkie miliony, w robienie rzeczy, których sensu się nie rozumie i rozwiązania w stylu “one size fits all”. Nie daję uniwersalnych porad. Z każdą kobietą, która się do mnie zgłasza, pracuję indywidualnie. 

Jak mogę Ci pomóc?

konsultacje biznesowe, strategia marki, kobieca strona biznesu

Konsultacje

Jeśli chcesz rozwiązać konkretny problem, potrzebujesz inspiracji albo planu działania – konsultacja jest dla Ciebie.

Audyt marki

Rozwijaj swoje kanały komunikacji bardziej skutecznie – w ramach audytu wskażę Ci konkretne obszary do poprawy i podrzucę nowe pomysły.

strona internetowa projekt, koszt strony internetowej, kobieca strona biznesu

Strony internetowe

Wiesz, że dobra strona internetowa to podstawa, ale nie umiesz się za nią zabrać? Wykonam dla Ciebie projekt, z którego będziesz dumna!

Umów się na bezpłatną konsultację

Jeśli nie jesteś pewna, jak mogę Ci pomóc, spotkajmy się na 15 minut na Skypie i sprawdźmy, czy nadajemy na tych samych falach.